Az "Utolsó" edzés

A szentendrei csoport utolsó edzésén együtt mozogtak a szülők és a kickboxosok.

h kezdés

Nagy volt az izgalom minkét részről, hiszen az egyik fél azt akarta megmutatni, mennyit fejlődött, míg a másik, hogy bírja még a gyűrődést. Azt hiszem, mindkét fél sikeres volt, hiszen a majd másfél órás edzés végig jó hangulatban, játékosan, de azért kickboxosan telt.

h bemelegítés

A bemelegítést az edzésre járók tartották, a szülők pedig követték az utasításokat. A koordinációs gyakorlatok azért néhol gondot okoztak, de ez természetes is, hiszen elsőre senki nem szokta tudni jól bemutatni ezeket.

h technika

h rúg

Ezt követően technikai gyakorlás következett, ahol az egyszerűbb technikától egészen a bonyolultig (fordulásos rúgás), minden előfordult. Következett a legizgalmasabb rész, a küzdelmek. Nagyon ügyes és meglepően jó harcok folytak a két tábor között. Jó volt látni a régiek között újra kesztyűt húzó Prisznyák Szabolcsot is, akin éppen, hogy csak fogott az idő.

h áll

Elfáradtak ugyan a résztvevők, de azért biztos, ami biztos, volt még egy rövid erősítés is. Végül játékos, készségfejlesztő gyakorlatok zárták ezt a valóban szép, közös élményt.

h mokuszó

Az edzés végén mosolygós és a mozgástól piros arcok mutatták, érdemes volt részt venni a közös mozgáson. Gratulálok mindenkinek!

h mindenki

Kellemes ünnepeket kívánunk minden Hunyadisnak!

Hajrá Hunyadi!

h hunyadi h

h dísz h